Finale – 2 vaikinai ir 3 merginos

Švedijoje vykstančio 2014 metų Europos jaunių čempionato finale varžysis 5 lietuviai.

Į vaikinų finalą pavyko prasibrauti Dovydui Vaivadai ir Gyčiui Gudlevičiui. Atrankos A grupėje D. Vaivada surinko 1109 taškus ir pasidalijo 2-3 vietas su vengru Richardu Bereczki. G. Gudlevičius surinko 1067 taškus ir liko 15-as.

B grupėje startavusiam Vladislovui Sosnovskiui nepavyko fechtavimo rungtis, galutinėje grupės įskaitoje jis liko 22-as ir finale nedalyvaus.

Merginų atrankos A grupėje puikiai pasirodė Aurelija Tamašauskaitė. Ji surinko 984 taškus ir pasidalijo pirmąją vietą su vengre Eszter Novak. Prasčiau sekėsi Gabijai Daraškevičiūtei, kuri su 809 taškais liko 20-a ir į finalą nepateko.

B grupėje startavusios Eglė Švedaitė ir Paulė Kairytė balansavo ant patekimo į finalą ribos, bet vis dėlto sugebėjo į jį prasimušti. E. Švedaitė surinko 876 taškus ir grupėje liko 17-a, o P. Kairytė su 856 taškais – 18-a.