Fechtavimo jaunių čempionate penkiakovininkai pirmi

Antradienį ir ketvirtadienį Kaune vyko Lietuvos jaunimo fechtavimo čempionatas, kuriame dalyvavo ir mūsų penkiakovininkai. Varžybose jie pasirodė puikiai, kaunietis Dovydas Vaivada tapo Lietuvos čempionu. Finalinėje kovoje rezultatu 15:8 jis nugalėjo Gytį Gudlevičių, penkiakovininką iš Vilniaus. Trečią vietą pasidalino dar vienas penkiakovininkas Stanislav Lukjanov ir fechtuotojas Rokas Jukna. Iš viso varžybose dalyvavo 25 sportininkai.

Merginų varžybose dėl prizinių vietų kovojo 22 sportininkės. Nugalėtoja tapo fechtuotoja iš Vilniaus Olivija Mašalo, kuri finale 15:14 įveikė kaunietę Elzę Šatkauskaitę. Trečiąją vietą pasidalino Eglė Švedaitė ir Vita Zarembaitė, abi penkiakovininkės iš Vilniaus. Sveikiname!