Treneris Paulius Aleksandravičius išrinktas į tarptautinį UIPM trenerių komitetą 

Lietuvos penkiakovės rinktinės vyriausiasis treneris Paulius Aleksandravičius tapo vieno iš 7 tarptautinės federacijų komitetų atstovų. Į trenerių komitetą, kuris yra atsakingas už trenerių edukaciją, seminarus, metodikų pasiūlymus bei trenerių atstovavimą, Paulius buvo išrinktas balsavimo būdu, nugalėjęs net 6 kitų Europos šalių atstovus. 

Kiekvienas kontinentas į UIPM trenerių komisiją gali deleguoti po vieną įgaliotinį, Paulius Aleksandravičius reprezentuos Europą. Balsavimo teisę turėjo 21 valstybė. Iš balsavimo pasitraukus dviems kandidatams, Paulius buvo deleguotas 55% visų balsų. Kiti kontinentai savo atstovus renkasi skirtingu metu, taigi galutinė trenerių komiteto sudėtis bus patvirtinta šį rudenį, po kongreso suvažiavimo. Iš viso komitetą sudarys 8 nariai. Komitetas dirbs ketverius metus. 

„Noriu aktyviai dirbti komitete, prisidėti prie techninių dalykų, bet dar labiau noriu tas žinias, kurias gausiu dirbdamas su užsienio kolegomis parvežti į Lietuvą ir taip prisidėti prie Lietuvos šiuolaikinės penkiakovės augimo. Žinoma, tai, kad turėsime galimybę prisidėti prie sprendimų priėmimo irgi labai svarbu mūsų šaliai,” – sakė Paulius Aleksandravičius. 

„Federacijos viduje esame išsikėlę strateginius veiklos tikslus ir vienas iš jų – artimas bendradarbiavimas su UIPM, dalyvavimas tarptautiniuose komitetuose ir kituose sprendžiamąjį balsą turinčiose institucijose. Pauliaus Aleksandravičiaus išrinkimas į trenerių komitetą yra nuoseklaus darbo pasekmė, taigi labai džiugina. Dirbame ir toliau, kad Lietuvos atstovų tarptautiniuose komitetuose būtų ir daugiau,” – sakė Lietuvos šiuolaikinės penkiakovės federacijos prezidentas Aistis Baronas.  

Tarptautinė šiuolaikinės penkiakovės federacija UIPM turi 7 komitetus ir 11 komisijų, kurios sprendžia įvairius klausimus pradedant techninius varžybų reglamentus, moterų lygių galimybių, etikos, para penkiakovės ir kt.