Pirmoji Taletų ID stovykla

Birželio 19-20 dienomis įvyko pirmoji Talentų ID programos stovykla, į kurią buvo pakviestas net 21 dalyvis iš Jonavos, Kaišiadorių, Kėdainių, Akademijos ir Domeikavos. Net 3 iš šios stovyklos dalyvių bus pakviesti mokytis ir sportuoti penkiakovę profesionaliai Kaune.
Vaikai į šią stovyklą pateko Talentų ID testavimo metu, kada fizinio lavinimo pamokose, pasitelkiant LSU mobilią laboratoriją, buvo tikrinamas vaikų vikrumas, greitis, ištvermė, rankų jėga ir keletas kitų šiuolaikiniai penkiakovei svarbių parametrų. Talentingiausi vaikai buvo pakviesti į dviejų dienų nemokamą sporto stovyklą, susipažino ir išbandė visas šiuolaikinės penkiakovės rungtis, bei sportavo kartu su profesionaliais šiuolaikinės penkiakovės sportininkais, garsinančiais Lietuvą pasaulyje.

Labai džiaugiamės matydami tiek daug entuziastingų jaunų sportininkų tikimės, kad ši patirtis įkvėps juos siekti dar aukštesnių sportinių tikslų!

Kitais metais planuojame tęsti šią programą, ir pasitelkdami mokslą, ieškoti jaunųjų penkiakovės talentų. Jei norite, kad mobilioji LSU laboratorija apsilankytų Jūsų mokykloje, susisiekite info@pentathlon.lt ir padėkite vaikams įgyvendinti sporto svajones. Juk viskas prasideda nuo mažo žingsnio 😉