Pasaulio taurės I etapo atrankos barjeras – sėkmingai įveiktas

Kaire (Egiptas) prasidėjo 2018 metų Pasaulio taurės I etapas. Į varžybas išvyko 4 Lietuvos sportininkės, tačiau startavo tik 3, nes Aurelijai Tamašauskaitei pakilo aukšta temperatūra.

Kitos trys Lietuvos atstovės – Gintarė Venčkauskaitė-Juškienė, Lina Batulevičiūtė ir Ieva Serapinaitė – visos sėkmingai įveikė varžybų atrankos barjerą.

Atrankos A grupėje G. Venčkauskaitė-Juškienė surinko 1022 taškus ir užėmė antrąją vietą. Pirma finišavo Rio de Žaneiro olimpinė vicečempionė prancūzė Elodie Clouvel (1046), o trečia liko japonė Shino Yamanaka (1002).

B grupėje po plaukimo ir fechtavimosi pirmavo I. Serapinaitė, tačiau bėgdama ir šaudydama vilnietė smuktelėjo į 6-ąją vietą. Ji finale surinko 986 taškus. L. Batulevičiūtė sukaupė 985 taškus ir finišą pasiekė 9-ta.

B grupės laimėtoja tapo olimpinė čempionė australė Chloe Esposito (1006), antrąją vietą užėmė baltarusė Anastasija Prokopenko (990), trečiąją – rusė Jekaterina Churaškina (990).