Pasaulio taurės finalą geriausiai pradėjo I. Serapinaitė

Sėkešfehėrvare (Vengrija) prasidėjusio 2021 m. Pasaulio taurės finalo moterų varžybų fechtavimosi rungties pagrindiname etape tarp lietuvių gerausiai sekėsi Ievai Serapinaitei.

Vilnietė laimėjo 22 kovas iš 35, pelnė 232 taškus ir rungtyje pasidalino 4-7 vietas.

Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė laimėjo 18 kovų (208 taškai) ir pasidalino 17-20 pozicijas, o Gintarė Venčkauskaitė, laimėjusi 9 dvikovas (154), liko 36-a.

Geriausiai fechtavimosi rungtyje pasirodė egiptietė Amira Kandil (26/9; 256), kinė Xiaonan Zhang (25/10; 250) ir britė Kate French (23/12; 238).

Kitos moterų varžybų finalo rungtys vyks penktadienį.

Lemiamos – bėgimo ir šaudymo – rungties varžybas nuo 19.35 val. tiesiogiai transliuos „Sport1“ televizija ir portalas lrt.lt.

Ketvirtadienį Sėkešfehėrvare taip pat vyks vyrų varžybų, kuriose dalyvaus Justinas Kinderis, pagrindinis fechtavimosi etapas. Kitos vyrų rungtys vyks šeštadienį.