Palaikykite Elzbietą Adomaitytę ir Paulių Vagnorių jaunųjų sporto žvaigždžių rinkimuose

Lietuvos šiuolaikinės penkiakovės federacija kviečia palaikyti penkiakovininkus E. Adomaitytę ir P. Vagnorių Lietuvos radijo ir televizijos (LRT) ir Lietuvos sporto federacijų sąjungos (LSFS) kasmetiniuose Lietuvos jaunųjų sporto žvaigždžių šimtuko (#100SportoŽvaigždžių) rinkimuose.

Elzbieta ir Paulius 2023 metais aktyviai dalyvavo tarptautinėse varžybose ir Lietuvai laimėjo ne vieną apdovanojimą.

Elzbietos Adomaitytės 2023-iaisiais atstovavo Lietuvai ne vienose tarptautinėse varžybose. Rugpjūtį vykusiame bėgimo ir šaudymo rungties (laser run) pasaulio čempionate asmeninėje įskaitoje iškovojo aukso medalį, o komandinėje įskaitoje pasipuošė 3-os vietos medaliu. Rugsėjį vykusiame šiuolaikinės penkiakovės pasaulio jaunimo čempionate kartu su Pauliumi Vagnoriumi komandinėje įskaitoje iškovojo bronzos medalius. Elzbieta pernai pasualiniame jaunių reitinge užėmė 4 vietą ir šiemet sėkmingai atstovauja Lietuvą tarptautinėse varžybose. „Nežinau ar pavyks į Paryžių, tačiau tikrai atiduosiu visas jėgas kovodama dėl vietos Los Andžele”, – visai neseniai interviu sakė Elzbieta. Elzbietą treniruoja Dalius Strazdas.

Paulius Vagnorius 2023 metų rugsėjį vykusiame šiuolaikinės penkiakovės pasaulio jaunimo čempionate Paulius iškovojo net dvi prizines vietas: individualioje įskaitoje tapo vicečempionu, o mišrioje komandinėje rungtyje pasipuošė bronzos medaliu. Lapkritį vykusiame biatlo/triatlo pasaulio čempionate triatlo asmeninėje įskaitoje Paulius lipo ant 3-ios vietos pakylos, komandinėje pasipuošė aukso medaliais, o biatlo rungties komandinėje įskaitoje džiaugėsi bronzos medaliais. Pasauliniame reitinge 2023 metais Paulius užėmė 11 vietą. Paulių treniruoja Paulius Aleksandravičius.

Labai kviečiame visus penkiakovės mėgėjus palaikyti šiuos du jaunuosius sportininkus. Jie šiuo metu stovi didelės jaunimo rinktinės priešaky ir įkvepia kitus sportuoti, siekti rezultato ir nepasiduoti kelyje.

Geriausi jaunieji sportininkai bus renkami visuomenės balsavimu LRT.lt (1/3 balsų) bei komisijos balsais (2/3 balsų). Pagal surinktus balsus sportininkai reitinguojami – 10 „auksinių“ (1-10 vietos), 30 „sidabrinių“ (11-40 vietos) ir 60 „bronzinių“ (41-100 vietos), o reitingas skelbiamas portale LRT.lt abėcėlės tvarka.

Balsavimas vyksta iki balandžio 21 d. (imtinai) čia.