OCR treneris, kuris moko savo pavyzdžiu: Frank van Lieshout 

Treneriai vienas yra tie žmonės, kurie lydi sportinikus nuo pat pirmų minučių sporte. Labai smagu, kad mūsų penkiakovės treneriai ne tik dirba su sportininkais, bet ir patys dalyvauja bei laimi varžybas taip mokydami savo pavyzdžiu. Vienas tokių įkvepiančių trenerių yra Frank van Lieshout. Praėjusį šeštadienį Frankas “IF” Vilniaus pusmaratonio COUPRA 10 km distancijoje laimėjo 2 vietą.  

Be kita ko, šiame pusmaratonyje Nike Youth 5K RUN distancijoje kitas penkiakovininkas Danielius Javensaper užėmė 4 vietą. Labai sveikiname Danielių su puikiu pasiekimu! 

Frank van Lieshout 1990 m. birželio 3 d. gimė Nyderlanduose. 2020 m. vasarą Frankas persikėlė į Vilnių kartu su savo žmona lietuve, pradėdamas naują gyvenimo etapą. 

Vos po kelių savaičių gyvenimo Lietuvoje, Frankas įkūrė sporto bendruomenę „Sportive Locals“, kurioje padeda žmonėms ruoštis OCR (kliūčių ruožo) ir kitiems sporto tikslams. Jis siūlo grupines ir asmenines treniruotes bei individualizuotas treniruočių programas. Franko suburta komanda dalyvauja tiek vietinėse, tiek tarptautinėse varžybose, įskaitant Europos ir pasaulio čempionatus OCR srityje. 

Per šią veiklą Frankas įsiliejo ne tik į Lietuvos OCR, bet ir penkiakovės bendruomenę. Tapo neatskiriama jos dalimi. Frankas įtvirtino savo vardą kaip šios sporto šakos specialistas Lietuvoje. Šis pripažinimas atvėrė jam duris į modernios penkiakovės federaciją, kurioje jis tapo kliūčių disciplinos treneriu Vilniuje. 

Prieš persikeldamas į Vilnių, Frankas jau 16 metų dirbo sporto srityje. Baigęs sporto universitetų programas Nyderlanduose, jis tapo kvalifikuotu sporto profesionalu įvairiose srityse. Pradžioje Frankas nebuvo suinteresuotas būti sportininku – jo aistra buvo mokyti ir treniruoti kitus. Tačiau 2016 m. jis pradėjo dalyvauti OCR varžybose ir suprato, kokią svarbą turi treneris sportininko kelyje. 

Dabar Frankas džiaugiasi galimybe dirbti su kitais treneriais ir sportininkais, padedant jiems ruoštis naujajai kliūčių disciplinai penkiakovėje. Jo darbas ir asmeninė patirtis sporte įkvepia daugelį siekti aukštų rezultatų ir parodyti, kad su tinkama pagalba ir įsipareigojimu galima pasiekti didelių pergalių.