Į finalą žengė tik E. Švedaitė

Barselonoje (Ispanija) prasidėjo 2016 metų Europos jaunių (iki 19 metų) šiuolaikinės penkiakovės čempionatas. Merginų varžybų atrankos barjerą įveikė viena Lietuvos atstovė iš keturių.

Į finalą prasibrauti pavyko Eglei Švedaitei, kuri atrankos B grupėje surinko 951 tašką ir užėmė 14-ąją vietą. Monika Rėkutė pelnė 808 taškus ir liko 23-ia.

A grupėje vos vienos sekundės iki finalo pritrūko Viktorijai Marčiulionytei. Kaunietė iš viso pelnė 909 taškus ir liko pirma už finalo dalyvių sąrašo ribos. Ketvirtoji Lietuvos sportininkė – Gabija Daraškevičiūtė – surinko tik 777 taškus ir turėjo tenkintis 25-ąja vieta.

Ketvirtadienį Barselonoje vyksta vaikinų atrankos varžybos, kuriose jėgas bando Gytis Gudlevičius, Vladislovas Sosnovskis ir Aivaras Kazlas.