A. Kazlas – taip pat 13-as

Sekmadienį Buenos Airėse vykusiose 2018 metų jaunimo olimpinių žaidynių šiuolaikinės penkiakovės vaikinų asmeninėse varžybose Aivaras Kazlas, kaip ir išvakarėse Elzbieta Adomaitytė, užėmė 13-ąją vietą.

Fechtavimosi pagrindiniame etape dar penktadienį kaunietis buvo surinkęs 210 taškų ir bendrojoje įskaitoje dalinosi 11-12 vietas.

Sekmdienį plaukimo rungtyje lietuvis buvo 7-as (2 min. 6,39 sek., 298 taškai), papildomame fechtavimosi etape taškų nepelnė, o bėgimo ir šaudymo rungtyje užėmė 16-ąją vietą (12 min. 8,50 sek.: 43,4 sek. – šaudymas, 11 min. 25,1 sek. – bėgimas; 572 taškai).

Bendrojoje įskaitoje A. Kazlui tai leido surinkti 1080 taškų.

Čempionu tapo egiptietis Ahmedas Elgendy (1179), antrąją vietą užėmė rusas Jegoras Gromadskis (1159), trečiąją – prancūzas Ugo Fleurot (1144).