Naujienos

[Masshead Itemid="539" background="images/inner/inner-jojimas.jpg"][/Masshead]
03 Balandis 2022

„Kaip švęsiu? Nežinau... Išsiskalbsiu rūbus ir jau kitą dieną varome į stovyklą Druskininkuose. Nebus to didelio šventimo. Laukia didelis ir sunkus darbas“, – šypsojosi Lietuvos šiuolaikinės penkiakovės čempiono titulą iškovojęs Nojus Chmieliauskas.

Atvirajame Lietuvos šiuolaikinės penkiakovės čempionate trenerio Tomo Makarovo auklėtinis surinko 1488 taškus, sidabru pasipuošė Pauliaus Aleksandravičiaus auklėtinis Paulius Vagnorius (1487 taškai), bronza atiteko Sakartvelo atletui Gagai Khijakadzei (1484 taškai).

„Po fechtavimo rungties jau buvau praradęs viltį, kad pavyks pakovoti dėl titulo. Kiek jaudinausi prieš plaukimo rungtį – visi žino, kad tai yra mano silpnoji sritis, – kalbėjo iš žirginio sporto į šiuolaikinę penkiakovę atkeliavęs sportininkas. – Tačiau sugebėjau pagerinti savo asmeninį plaukimo rezultatą (2:12,81), todėl džiaugiausi, atsirado viltis. Po bėgimo ir šaudymo rungties pasijaučiau dar tvirčiau. Lietuvos čempiono titulo laukiau jau trečią sezoną. Tai buvo mano svajonė. Visada stengdavausi, bet vis kažkiek pritrūkdavo. Šiais metais pavyko. Esu laimingas“.

Džiaugsmo neslėpė ir čempione tapusi Ieva Serapinaitė.

„Rezultatais tikrai esu labai patenkinta. Džiaugiuosi ir varžybų aplinka – atmosfera labai gera. Manęs palaikyti atvyko ir šeimos nariai, ir draugai, o dar ir rezultatai džiugina. Kas gali būti geriau? Rezultatai? Prie ko galėčiau prikibti? Šiek tiek turiu priekaištų savo trečiam šaudymui, kuris nebuvo idealus. Daugiau sau priekaištų didelių neturiu, – šypsojosi surinktų taškų asmeninį rekordą pagerinusi I.Serapinaitė. – Galbūt, yra keli niuansai dėl naujo formato varžybų, tačiau su šiandien mano pasiektu rezultatu galima iškovoti aukštas pozicijas Europos arba pasaulio čempionatuose“.

Luko Kontrimavičiaus treniruojama I.Serapinaitė bendroje įskaitoje surinko 1464 taškus. Sidabrą iškovojo Latvijos atstovė Katerina Krejci (1417 taškai), bronza pasipuošė estė Johanna Maria Jogisu (1394 taškai).

Varžybose atskirai buvo apdovanoti ir jauniai, kurie nesivaržė jojimo rungtyje. Tarp devyniolikmečių merginų geriausiai pasirodė ir aukso medaliu džiaugėsi ukrainietė Olha Lytvynenko (1026 taškai), sidabras atiteko kaunietei Tėjai Pakinkytei (1010 taškų), bronza – latvei Aleksandrai Malasenokai (972 taškai). Tarp vaikinų auksą ant krūtinės glaudė Džastinas Jasiulevičius (1229 taškai), sidabru džiaugėsi ukrainietis Romanas Popovas (1222 taškai), bronza – N.Chmieliauskas (1207 taškai).

Dar vieną medalį N.Chmieliauskas spaudė rankose ir jaunimo amžiaus kategorijoje – čia jam atiteko auksas, sidabrą užsikabino P.Vagnorius, bronza pasipuošė Titas Puronas, surinkęs 1477 taškus. Tarp merginų geriausią rezultatą pademonstravo estė J.M.Jogisu, sidabrą iškovojo Artūro Kalinino auklėtinė Elzbieta Adomaitytė (1373 taškai), bronza atiteko ukrainietei Katerynai Borčukovai (1329 taškai).

Rėmėjai ir mecenatai

Our website is protected by DMC Firewall!