Naujienos

[Masshead Itemid="539" background="images/inner/inner-jojimas.jpg"][/Masshead]

Į pasaulio U17 ir U19 čempionatą jaunieji penkiakovininkai išvyko kovingai nusiteikę

04 Rugsėjis 2022

„Treniruočių stovyklose padirbėjome iš širdies, tikrai įdėjome daug darbo“, – prieš šiandien Italijoje prasidedančias pasaulio U17 ir U19 šiuolaikinės penkiakovės pirmenybes sakė Nojus Chmieliauskas.

Rugsėjo 4-11 dienomis vyksiantis čempionatas prasidės nuo vaikinų estafečių varžybų, kuriose startuos būtent N.Chmieliausko (treneris Artūras Kalininas) ir Ugniaus Kabelinsko (treneris Paulius Aleksandravičius) tandemas.

„Šiuolaikinėje penkiakovėje stipriausiai jaučiuosi jojimo rungtyje, – nusijuokė trenerio Artūro Kalinino auklėtinis. – Bet varžysimės keturkovėje, todėl čia geriausiai jaučiuosi bėgime. Visada laukiu šios rungties su nekantrumu. Džiaugiuosi ir fechtavimo rungtimi, nes tai mane žavi. O labiausiai jaudinuosi ir bijau plaukimo – tiesiog nesijaučiu čia stipriausias ir geriausias, nejaučiu gero vibe'o“.

Prieš pasaulio čempionatą N.Chmieliauskas treniravosi dviejose stovyklose – Estijoje bei Druskininkuose.

„Estijoje tikrai stipriai padirbėjome ties fechtavimu, – pasakojo N.Chmieliauskas. – O Druskininkuose šlifavome detales. Džiaugiuosi, kad stovyklose pavyko papildyti savo patirties bagažą“.

Paklaustas apie tikslus pasaulio čempionate N.Chmieliauskas atviras: „Tikslų stengiuosi nekelti, tačiau noriu atiduoti visas savo jėgas. Tikiu, kad padarius viską, ką galiu, rezultatas turėtų būti tikrai neblogas“.

Į pasaulio čempionatą taip pat išvyko Lukas Gaudiešius, Džastinas Jasiulevičius (abiejų treneris A.Kalininas), Tėja Pakinkytė, Emilija Ulinauskaitė (abiejų treneris P.Aleksandravičius), Giedrė Gudelytė (treneris A.Kalininas) ir Neda Doroševaitė (treneriai Tomas ir Pavelas Makarovai).

„Esu labai pamaloninta, kad vykstu į tokio lygio varžybas, – prisipažino N.Doroševaitė. – Žinoma, jaučiu didelį jaudulį ir atsakomybę, bet esu nusiteikusi ryžtingai ir viltingai. Treniruotėse pagrindinis dėmesys buvo skiriamas ištvermės didinimui, teko bėgioti ilgas distancijas, plaukimo technikos gerinimui bei kvėpavimo suvaldymui prieš šaudymą“.

Šį sezoną pas treneris Tomą ir Pavelą Makarovus pradėjusi treniruotis N.Doroševaitė džiaugėsi, kad septynis mėnesius pavyko pasiekti ženkliai geresnius rezultatus tiek bėgime, tiek plaukime. „Stipriausiai jaučiuosi bėgimo rungtyje, – sakė jaunoji sportininkė. – Bet ne visada pasiseka prie šaudymo stendo. Sporte sėkmė yra loterija, bet pasaulio čempionate stengsiuosi padaryti, ką galiu geriausiai tuo momentu. Norėčiau nepabloginti savo esamų rezultatų. Be to, manau, vertingiausia bus dalyvavimo tokio lygio varžybose patirtis“.

Varžybų grafikas

Rugsėjo 4 diena:

(U19) vaikinų estafetės
(U17) merginų kvalifikacija

Rugsėjo 5 diena:

(U19) merginų estafetės
(U17) vaikinų kvalifikacija

Rugsėjo 6 diena:

(U19) mišrios estafetės
(U17) merginų pusfinaliai

Rugsėjo 7 diena:

(U19) merginų kvalifikacija
(U17) vaikinų pusfinaliai

Rugsėjo 8 diena:

(U19) vaikinų kvalifikacija
(U17) merginų ir vaikinų finalai

Rugsėjo 9 diena:

(U19) merginų pusfinaliai
(U17) merginų estafetės

Rugsėjo 10 diena:

(U19) vaikinų pusfinaliai
(U17) vaikinų estafetės

Rugsėjo 11 diena:

(U19) merginų ir vaikinų finalai
(U17) mišrios estafetės

Rezultatai ir daugiau informacijos: https://fipm.it/wp-content/themes/whistle-child/lignano2022/#

Rėmėjai ir mecenatai

DMC Firewall is a Joomla Security extension!