Naujienos

[Masshead Itemid="539" background="images/inner/inner-jojimas.jpg"][/Masshead]

LŠPF - Lietuvos Metų sporto federacija

17 Gruodis 2021

2021 m. Lietuvos sporto vadybos apdovanojimuose įvertinimo sulaukė ir Lietuvos šiuolaikinės penkiakovės federacija, kuriai atiteko Metų federacijos vardas.

Apdovanojimą iškilmingo renginio metu atsiėmė LŠPF generalinis sekretorius Justinas Kinderis.

„Ačiū buvusiai federacijos vadovybei, kuri atliko puikų darbą, ačiū Laura Asadauskaitei, kuri išgelbėjo Lietuvai olimpines žaidynes ir pakėlė šiuolaikinę penkiakovę į tokias aukštumas. Kartelė federacijai iškelta labai aukštai, dirbsime toliau ir tikimės, kad kitose žaidynėse Laurai nereikės gelbėti mūsų visų“, - renginio metu sakė J. Kinderis.

Šiemet Tokijo olimpinėse žaidynėse Laura Asadauskaitė tapo vicečempione ir iškovojo vienintelį Lietuvos olimpinį medalį. Gintarė Venčkauskaitė Tokijuje užėmė labai aukštą 7-ąją vietą.

Be to, Ieva Serapinaitė 2021-aisiais tapo Europos čempione ir su J. Kinderiu mišrių estafečių varžybose užėmė antrąją vietą.

Jaunimo (iki 21 metų) varžybose Elzbieta Adomaitytė buvo trečia tiek Europos, tiek pasaulio čempionatuose. Lukas Gaudiešius užėmė trečiąją vietą pasaulio jaunių (iki 17 metų) čempionate, o estafečių varžybose su Nojumi Chmieliausku tapo Europos čempionais ir pasaulio vicečempionais.

Kariškių pasaulio čempionate I. Serapinaitė užėmė antrąją vietą, o estafetėse su Aurelija Tamašauskaite džiaugėsi bronzos medaliais.

Lietuvos šiuolaikinės penkiakovės federacija pasirūpino, kad 2022-aisiais mūsų šalyje vėl vyktų tarptautinės varžybos - Tarptautinė šiuolaikinės penkiakovės sąjunga lietuviams patikėjo teisę rengti bėgimo ir šaudymo rungties tarptautinių varžybų etapus.

Rėmėjai ir mecenatai

Our website is protected by DMC Firewall!