Naujienos

[Masshead Itemid="539" background="images/inner/inner-jojimas.jpg"][/Masshead]

A. Zadneprovskis toliau dirbs UIPM vykdomojoje taryboje

29 Lapkritis 2021

Savaitgalį vykusiame 2021 metų Tarptautinės šiuolaikinės penkiakovės sąjungos (UIPM) nuotoliniame kongrese vykdomosios valdybos nariu dar vienai kadencijai išrinktas Lietuvos šiuolaikinės penkiakovės federacijos viceprezidentas Andrejus Zadneprovskis.

Olimpinių sidabro bei bronzos medalių laimėtojas, Europos ir pasaulio čempionas iš Lietuvos tarptautinės organizacijos svarbiausiame valdymo organe ir toliau bus atsakingas už žiniasklaidos sritį.

Kongreso metu UIPM prezidentu buvo perrinktas organizacijai nuo 1993 metų vadovaujantis vokietis Klausas Schormannas, viceprezidentais išrinkti ispanas Juanas Antonio Samaranchas jaunesnysis, prancūzas Joelis Bouzou, rusas Viačeslavas Aminovas, egiptietis Sharifas Elerianas ir meksikietis Juanas Manzo Oranegui.

UIPM iždininku bus amerikietis Johnas Helmickas, o vykdomojoje taryboje prie jau išvardintų asmenų prisijungs lenkas Januszas Peciakas, britas Martinas Dawe'as ir Viačeslavas Mališevas iš Sakartvelo.

Kongreso metu į UIPM narius buvo priimtos Čado, Kroatijos, Rytų Timoro, Eritrėjos, Irako, Šiaurės Makedonijos, Ruandos, Saudo Arabijos, Siera Leonės, Sudano ir Pietų Sudano šiuolaikinės penkiakovės federacijos.

Be to, buvo patvirtinta keletas taisyklių pakeiitmų ir balsuota dėl UIPM vykdomosios tarybos sprendimo šiuolaikinėje penkiakovėje keisti jojimą kita rungtimi. Už balsavo 81 proc. kongreso dalyvių taip palaimindami permainų procesą.

Rėmėjai ir mecenatai

DMC Firewall is a Joomla Security extension!