Naujienos

[Masshead Itemid="539" background="images/inner/inner-jojimas.jpg"][/Masshead]

J. Kinderis prasibrovė į finalą

28 Vasaris 2014

Lietuvos penkiakovininkas Justinas Kinderis šetadienį Meksikoje dalyvaus pasaulio taurės I etapo finale, tačiau vietą jame užsitikrino tik po labai sunkios kovos.

Pasaulio čempionas keturkovėje (atrankos varžybos vyksta be jojimo rungties) surinko 1107 taškus ir užėmė 33 vietą. Į finalą pateko 36 sportininkai.

„Diena buvo labai sunki. Fechtavime labai sunkiai įsibėgėjau. Jau buvo kilę minčių, kad nepateksiu į finalą, nes labai bloga savijauta. Varžybose dalyvaujame iš karto po labai ilgos kelionės. Manau, merginoms tai ir pakišo koją. Laimei, mano didesnė patirtis padėjo išsikapstyti“, - po varžybų sakė sportininkas.

Pirmąją vietą atrankos varžybose užėmė rusas Aleksandras Lesunas, surinkęs 1138 taškus. Antras liko vengras Robertas Kasza (1137), trečias - meksikietis Jorge Inzunza (1134). Iš viso atrankos varžybose dalyvavo 82 atletai.

„Į Meksiką atvyko visi stipriausi varžovai. Kol kas sunku spręsti, kas atrodo geriau ar blogiau. Per atrankos varžybas tikrai gerai pasirodė italai ir rusai“, - apie varžovus kalbėjo J. Kinderis.

Vyrų atrankos varžybų rezultatai yra čia:http://www.pentathlon.org/uipm-portal/public/dashboard/widget/1/38/full-event-view/2/68/2014-02-27

Rėmėjai ir mecenatai

Our website is protected by DMC Firewall!