TV "Viktoro Zelvio" Taures varzybos / group D boys

Vilnius / LTU / 30.11-02.12.2012

INDIVIDUAL FINAL RESULTS

Rank

Name

Nation

Run

Swim

Total

1

VASILIANOV Alex

Moldavia

1176 (3)

1072 (3)

2248

01:53,00

0:34,72

2

RADZEVICIUS Tautvydas

Lithuania

1184 (1)

1060 (5)

2244

01:52,00

0:35,80

3

GRIGORIEV Nikita

Russia

1128 (6)

1096 (1)

2224

01:59,00

0:32,60

4

POSLAVSCHI Ilie

Moldavia

1104 (8)

1096 (2)

2200

02:02,00

0:32,87

5

RADZEVICIUS Skomantas

Lithuania

1160 (5)

1024 (8)

2184

01:55,00

0:38,75

6

KAZLAS Aivaras

Lithuania

1128 (6)

1048 (6)

2176

01:59,00

0:36,28

7

KOVALENKO Vlad

Russia

1104 (8)

1060 (4)

2164

02:02,00

0:35,31

8

KERPAUSKAS Rokas

Lithuania

1184 (1)

964 (20)

2148

01:52,00

0:43,88

9

SADAUSKAS Paulius

Lithuania

1072 (10)

1000 (11)

2072

02:06,00

0:40,23

10

URBONAS Arnas

Lithuania

1008 (17)

1020 (7)

2028

02:14,00

0:35,06

11

KARASEV Ilya

Russia

1032 (14)

988 (13)

2020

02:11,00

0:41,28

12

DRAUGELIS Simas

Lithuania

1048 (11)

964 (18)

2012

02:09,00

0:43,36

13

ZNOTENS Nikita

Latvia

984 (20)

1024 (9)

2008

02:17,00

0:38,89

14

MAKARAVICIUS Lukas

Lithuania

1016 (15)

988 (12)

2004

02:13,00

0:41,21

15

SHANIN Nikita

Russia

1016 (15)

976 (15)

1992

02:13,00

0:42,19

16

SIGAEV Alexey

Russia

1000 (18)

976 (16)

1976

02:15,00

0:42,26

17

PETKEVICIUS Jonas

Lithuania

1040 (13)

892 (28)

1932

02:10,00

0:49,75

18

NAZYMOK Georgy

Russia

1048 (11)

880 (29)

1928

02:09,00

0:50,29

19

CHUMOVICKY Slava

Russia

984 (20)

940 (22)

1924

02:17,00

0:45,30

20

SUSHKEVICH Sergey

Belarus

960 (23)

952 (21)

1912

02:20,00

0:44,16

21

SULAEV Dmitry

Russia

944 (25)

964 (19)

1908

02:22,00

0:43,48

22

KARASAUSKAS Mykolas

Lithuania

968 (22)

904 (26)

1872

02:19,00

0:48,60

23

KUZNECOV Nikita

Russia

864 (28)

1000 (10)

1864

02:32,00

0:40,13

24

LAPIN Nikita

Russia

928 (26)

916 (24)

1844

02:24,00

0:47,39

25

MLEYNIK Vladimir

Russia

832 (29)

976 (17)

1808

02:36,00

0:42,47

26

ASANOV Nikolay

Russia

992 (19)

784 (31)

1776

02:16,00

0:58,58

27

BUY Alexey

Russia

832 (29)

940 (23)

1772

02:36,00

0:45,43

28

KLIMOV Artem

Russia

768 (32)

988 (14)

1756

02:44,00

0:41,71

29

BOBROWSKY Jan

Belarus

952 (24)

748 (32)

1700

02:21,00

1:01,16

30

SIRGEDAS Arnas

Lithuania

784 (31)

916 (24)

1700

02:42,00

0:47,39

31

FEKLISTOV Fedor

Russia

880 (27)

796 (30)

1676

02:30,00

0:57,06

32

TERENCHEV Oleg

Russia

728 (33)

892 (27)

1620

02:49,00

0:49,36

33

SINKEVIC Daniel

Lithuania

1168 (4)

0

1168

01:54,00

DNS

Generated by 5TUSA MP INFOSYS